Hjem

Om oss

Om oss

Vi er en tverrfaglig og fremoverlent gjeng teknologer som jobber for å øke våre kunders effektivitetsgrad, uten at det skal gå på bekostning av kvaliteten i deres arbeid. ENVE ble stiftet med en filosofi om at forenkling og effektivisering av arbeidsprosesser kun kan skje gjennom brukersentrert utvikling pent pakket inn i moderne og intuitivt design. Vi jobber derfor tett med våre samarbeidspartnere for å sørge for at eksisterende og kommende kundebehov ivaretas i alle ledd av en selskapsgjennomgang – for bare slik kan vi komme et skritt nærmere morgendagens datarom for effektive og sømløse transaksjoner.

Sander Haukdal Larsen

Daglig leder

sander@enve.no

+47 473 43 434

Geir-Åsmund Haugland

Produktansvarlig

geira@enve.no

+47 954 47 179

Tobias Eliassen

Designansvarlig

tobias@enve.no

+47 468 123 24

Yngve Bollie

Teknisk ansvarlig

yngve@enve.no

Elin Funnemark

Utvikler

elin@enve.no

Erlend Sorknes

Utvikler

erlend@enve.no

Anders Heftøy Carlsen

Utvikler

anders@enve.no

Viktor Myrland

Utvikler

viktor@enve.no

Mathieu Daussin

Digital markedsføring

mathieu@enve.no